Rekencoördinatoren in de regio

Pagina wordt nog aan gewerkt

Deze pagina is een platform; “voor professionalisering, verbinding en ontmoeting van rekencoördinatoren, opleiders en andere experts.”

Lijkt het jou leuk en interessant om vraagbaak, inspirerend te mogen zijn in jouw regio, laat het ons dan weten! Aanmelden Reco – NVORWO

ExpertiseNaamMail adresLocatie
Bridget Laros
bridgetlaros@morgenwijzer.nl
Alphen aan den Rijn (ZH)
Berna Tims
b.tims@opoz.nl
Zoetermeer (ZH)
Yvonne van Delft
yvonne.vandelft@dubbelburg.nl
Katwijk (ZH)
Kindcentrum IJsselmonde
unit onderwijs
Mandy Hagenaarsmandy.hagenaars@kindcentrumijsselmonde.nlRotterdam (ZH)
Rekenspecialist SBO Petra de Vriespetra.devries@stichting-logos.nlGorinchem (ZH)
RT Drs. Jacqueline
Baas – ten Hoove
baasiskennis@baasweb.nl
Den Hoorn (ZH)
Marianne Bos
mbos@paschalis.nl
Leidschendam
Den Haag (ZH)

w.bol@enbs.nl

Wesley Bol
Rekencoördinator SO cluster 4Den Haag (ZH)
Montessori Ann van de Pol
vandepolann@gmail.com
Delft (ZH)
Opleider en Hogeschool Docent
Jeroen van Rumpt
j.j.g.vanrumpt@driestar-educatief.nlGouda (ZH)
Rekencoördinator en opleider Met Sprongen VooruitLinda van Tongeren
l.vtongeren@nissewijs.nl

Spijkenisse (ZH)


Ine Verheyen

ine.verheyen@reken-huisprimair.nlTilburg
(Noord Brabant)
rekencoördinator / rekenexpertamber schaapveld
Amber.schaapveld@xpectprimair.nl

Tilburg
(Noord Brabant)

rekenexpert
Sandra Hamerss.hamers@stichtingsamenwijs.nlTilburg (Noord-Brabant)
rekenexpertJose Sijmonsj.sijmons@optimusonderwijs.nl Cuijk
(Noord Brabant)
kartrekker van het Bossche Rekennetwerk
Anke van den Oetelaar
ankevandenoetelaar@lwbeekmanschool.nl
‘s-Hertogenbosch
Helma Gommans
helmagommans@swalmenroer.nl
Roermond
(Limburg)
rekenexpert, regisseur vakteam MosaLira
Sonja Paulssen

s.paulssen@mosalira.nl
Maastricht
(Limburg)

Rekenspecialist en coördinator rekenspecialistenbijeenkomsten
Jeroen Pieters
jeroen.pieters@innovo.nl
Limburg, Heerlen e.o.
Inge Haverhals
Inge.haverhals@reken-huisprimair.nl
Tilburg
Opleider
Ryanne Goeman
ryanne.goeman@primenius.com
Assen (Drenthe)
Voorzitter rekennetwerk Plateau Yvonne Blankenstijn y.blankenstijn@plateau-assen.nlAssen (Drenthe)
Opleider Jiska van Hal
info@rekensupport.nl
Eelde
(Drenthe)

Dianne Rodenboog
d.rodenboog@quadraten.nlRoden
(Drenthe)
Hogeschool DocentVincent Jonker
v.jonker@uu.nl
Utrecht (Utrecht)

Opleider en Netwerk begeleider
Marije Bakker m.bakker@mb-rekenadvies.nl
Amersfoort (Utrecht)
Hogeschool Docent
Opleider
Belinda Terlouw

b.terlouw@kpz.nl

Zwolle
(Overijssel)
Rekenspecialist SOPetra ten Brinke
p.tenbrinke@ooz.nl

Zwolle (Overijssel)

Rekencoördinator
Aanspreekpunt netwerk Openbaar onderwijs Zwolle

Susanne der Kinderen
susannederkinderen@nvorwo.nlZwolle (Overijssel)

Rekenspecialist
Aanspreekpunt netwerk Openbaar onderwijs Zwolle
Eline Kijk In De Vecht e.kijkindevegt@ooz.nlZwolle (Overijssel)
Openbaar Onderwijs Zwolle & Regio
IJsselgroep ED
Irene Heuvinghi.heuvingh@ooz.nl Zwolle (Overijssel)

PO/SBO/SO
Sterke en zwakke rekenaars
Coaching van leerkrachten
Marijke
Poel-de Wit
mpoel@swvapeldoornpo.nl
Apeldoorn (Gelderland)
Kartrekker van het netwerk van het samenwerkingsverband Rijn en Gelderse valleiWillemien Hegger willemien.hegger@gmail.comGelderland
Opleider rekencoördinatoren Margreeth Mulder margreeth@wizz-scholing.nl
Noord-Nederland (Groningen, Friesland, Drenthe, Flevoland)
Rekencoördinator/rekenspecialistAndrea de Jong-Wassenaar
a.dejong@cbo-nwf.nl

CBO Noardwest Fryslân

Rekenspecialist, dyscalculiebehandelaar, onderwijsadviseur
Jessica van der Straatenj.vanderstraaten@cedin.nl Drachten/Leeuwarden
OpleiderRianne Timmermansrianne.timmermans87@gmail.comScheemda
(Groningen)
Marjoleine Hoekstramarjoleine@basisschooldezon.nl
Amsterdam
(NH)
SBO Rekencoördinator Aukje Meestersa.meesters@sbodekans.nlAmsterdam
(NH)
Jouw gegevens ook hier?
Aanmelden Reco – NVORWO